EBI Capital bestaat uit een team van beleggingsexperts met als doel om een grote positieve impact te hebben op jouw financiële toekomst.

Frans Kroon

Beleggingsexpert

023 2051217

frans@ebicapital.nl

Sjoerd Bal

Beleggingsexpert

023-2044246

sjoerd@ebicapital.nl

Herman Oeberius Kapteijn

Beleggingsexpert

023-2044040

herman@ebicapital.nl

Lodewijk Lamaison van den Berg

Managing Partner

010-2001370

lodewijk@ebicapital.nl

Niek Padt

Managing Partner

020-2111128

niek@ebicapital.nl

Jan de Vries

Founding Partner

0172-796107

jan@ebicapital.nl

Paul Lagerweij

Medewerker Back-office

0172-796115

paul@ebicapital.nl